flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ЗАТВЕРДЖЕНО

Загальними зборами суддів та працівників апарату Рожищенського районного суду Волинської області від 19 липня 2019 року № 2зз

із змінами від 30.06.2023

 

 

 

ПРАВИЛА

внутрішнього трудового розпорядку

Рожищенського районного суду Волинської області

 

  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

1.1. Відповідно до Конституції України кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується.

Держава створює умови для повного здійснення громадянами права на працю, гарантує рівні можливості у виборі професії та роду трудової діяльності, реалізовує програми професійно-технічного навчання, підготовки і перепідготовки кадрів відповідно до суспільних потреб.

Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом.

Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом.

1.2. Правила внутрішнього трудового розпорядку для працівників Рожищенського районного суду Волинської області (далі - суд) визначають внутрішній трудовий розпорядок.

1.3. Правила внутрішнього трудового розпорядку Рожищенського районного суду Волинської області (далі - Правила) розроблені відповідно до статті 43 Конституції України та з урахуванням вимог Законів України "Про судоустрій і статус суддів", "Про державну службу", "Про відпустки", Кодексу законів про працю України та інших нормативно-правових актів. 1.4. Правила мають загальний характер, є обов'язковими для виконання всіма суддями та працівниками апарату суду.

1.5. Метою Правил є забезпечення трудової дисципліни, раціонального використання робочого часу, підвищення якості й продуктивності праці шляхом створення необхідних умов для нормальної високопродуктивної роботи, свідомого і сумлінного виконання працівниками своїх трудових обов'язків.

1.6. Правила визначають режим праці, засади регулювання трудових відносин та запроваджуються з метою удосконалення організації праці, забезпечення трудової і виконавської дисципліни, раціонального використання робочого часу, високої ефективності і підвищення якості праці шляхом створення необхідних умов для нормальної високопродуктивної роботи працівників суду, умов стимулювання, свідомого і сумлінного виконання працівниками суду своїх трудових обов’язків.

Трудова дисципліна забезпечується методами переконання та заохочення до сумлінної праці. Недотримання або порушення зазначених і Правил є підставою для застосування передбаченої чинним законодавством відповідальності до винних.

1.7. Діяльність працівників суду ґрунтується на таких основних принципах:

1.8. Поняття "працівники суду" використовуються в тексті Правил у значенні "судді та працівники апарату суду".

Керівництво суду - голова суду, керівник апарату суду, заступник керівника апарату суду, особи, які виконують їх повноваження.

Працівники апарату суду - державні службовці, працівники патронатної служби (помічник голови суду, помічники суддів), працівники, які виконують функції з обслуговування, робітники.

1.11.  Усі питання, пов’язані із застосуванням Правил, вирішуються головою суду та керівником апарату суду або особами, які виконують їхні обов’язки, в межах наданих їм актами законодавства повноважень, а у випадках, передбачених законодавством України, - спільно або за погодженням з трудовим колективом.

 

  1. II. ПОРЯДОК ПРИЙНЯТТЯ І ЗВІЛЬНЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ СУДУ

 

2.1. ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ ТА ВИКЛЮЧЕННЯ ЗІ ШТАТУ СУДУ СУДДІВ

 

2.1.2. При зарахуванні до штату суду суддя повинен подати такі документи:

- заяву про зарахування;

- трудову книжку;

- копії документів про освіту, у тому числі про повну вищу освіту, науковий ступінь, вчене звання, підвищення кваліфікації;

- декларацію (електронну декларацію) про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік;

- копію паспорта;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- копію документів про надання пільг (у разі наявності);

- інші документи, передбачені чинним законодавством.

2.1.3. Підставами для звільнення судді є:

2.1.4. Повноваження судді припиняються у разі:

2.1.5. Голова суду повідомляє Вищу кваліфікаційну комісію суддів України та Державну судову адміністрацію України, а також через веб-портал судової влади про вакантні посади суддів у суді у триденний строк з дня їх утворення.

Про наявність підстави для припинення повноважень судді голова суду видає наказ та повідомляє Вищу кваліфікаційну комісію суддів України. До повідомлення додаються документи, які свідчать про наявність підстави для припинення повноважень судді.

 

 

До посад патронатної служби належать посади помічника голови суду, помічників суддів.

Помічник голови суду призначається на посаду та звільняється з посади керівником апарату суду за поданням голови суду. Помічник голови суду призначається на посаду на строк перебування судді на адміністративній посаді голови суду.

Призначення на посаду помічника голови суду здійснюється на підставі письмового подання голови суду без конкурсного відбору наказом керівника апарату суду.

Помічник судді призначається на посаду на строк повноважень особи, працівником патронатної служби якої він призначений. Помічник судді призначається на посаду за поданням судді, наказом керівника апарату суду.

Трудові відносини помічника судді припиняються в день припинення повноважень судді. Наказ про звільнення помічника судді виноситься керівником апарату суду.

Помічник судді може бути достроково звільнений з посади за ініціативою керівника апарату суду.

Прийняття на роботу без подання зазначених документів не допускається.

Випробування встановлюється згідно із законодавством (для державних службовців строком до шести місяців).

При призначенні особи на посаду державної служби вперше встановлення випробування є обов’язковим.

Якщо державний службовець в період випробування був відсутній на роботі у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю або з інших поважних причин, строк випробування може бути продовжено на відповідну кількість днів, протягом скількох він був відсутній наказом керівника апарату суду.

Якщо після закінчення строку випробування державний службовець продовжує працювати, то він вважається таким, який витримав випробування, і трудовий договір з ним може бути розірвано лише на загальних підставах.

Трудові книжки працівників апарату суду зберігаються, як документи суворої звітності, а відповідальність за організацію ведення обліку і їх видачу покладається на службу управління персоналом.

За домовленістю між працівником апарату суду і керівником апарату суду трудовий договір може бути розірваний і до закінчення строку попередження про звільнення.

Крім загальних підстав, передбачених Кодексом законів про працю України, державна служба припиняється згідно з положеннями Закону України "Про державну службу".

Розірвання трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу допускається у випадках, передбачених чинним законодавством України з урахуванням вимог Кодексу Законів про працю України.

 

III. ОСНОВНІ ПРАВА Й ОБОВ'ЯЗКИ ПРАЦІВНИКІВ СУДУ

 

3.1. ПРАЦІВНИКИ АПАРАТУ СУДУ

 

3.1.1. Працівники мають право:

1) користуватись правами і свободами, які гарантуються громадянам України Конституцією та законами України;

2) брати участь у розгляді питань і прийнятті відповідних рішень у межах своїх повноважень;

3) на повагу до особистої гідності, справедливого і шанобливого ставлення до себе з боку керівництва суду, співробітників та громадян;

4) на чітке визначення посадових обов’язків;

5) на просування по службі з урахуванням кваліфікації та здібностей;

6) на належні для роботи умови праці та їх матеріально-технічне забезпечення;

7) на оплату праці залежно від займаної посади;

8) на відпустки, соціальне та пенсійне забезпечення відповідно до чинного законодавства;

9) на професійне навчання, зокрема за державні кошти, відповідно до потреб державного органу;

10) на участь у професійних спілках з метою захисту своїх прав та інтересів;

11) на оскарження в установленому законом порядку рішень про накладення дисциплінарного стягнення, звільнення з посади, а також висновку, що містить негативну оцінку за результатами оцінювання його службової діяльності;

12) на захист від незаконного переслідування з боку державних органів та їх посадових осіб;

13) на отримання від державних органів, підприємств, установ та організацій, органів місцевого самоврядування необхідної інформації з питань, що належать до його повноважень;

14) на проведення службового розслідування за його вимогою з метою зняття безпідставних, на його думку, звинувачень або підозри.

Працівники мають також інші права відповідно до чинного законодавства України.

3.1.2. Основні обов'язки працівників:

Конкретний перелік посадових обов’язків працівників апарату суду визначається посадовими інструкціями та затверджується керівником апарату суду або особою, яка виконує його обов’язки.

Працівники апарату суду виконують також інші обов’язки відповідно до чинного законодавства України.

3.2. ОСНОВНІ ПРАВА І ОБОВ’ЯЗКИ СУДДІ

 

3.2.1. Права та обов’язки судді, пов’язані зі здійсненням правосуддя, визначаються Конституцією України, статтею 56 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", Кодексом професійної етики судді та іншими законами.

 

  1. КЕРІВНИЦТВО СУДУ

4.1. Голова суду:

1) представляє суд як орган державної влади у зносинах з іншими органами державної влади, органами місцевого самоврядування, фізичними та юридичними особами;

2) визначає адміністративні повноваження заступника голови місцевого суду;

3) контролює ефективність діяльності апарату суду, погоджує призначення на посаду керівника апарату суду, заступника керівника апарату суду, а також вносить подання про застосування до керівника апарату суду, його заступника заохочення або накладення дисциплінарного стягнення відповідно до законодавства;

4) видає на підставі акта про призначення судді на посаду, переведення судді, звільнення судді з посади, а також у зв’язку з припиненням повноважень судді відповідний наказ;

5) повідомляє Вищу кваліфікаційну комісію суддів України та Державну судову адміністрацію України, а також через веб-портал судової влади про вакантні посади суддів у суді у триденний строк з дня їх утворення;

6) забезпечує виконання рішень зборів суддів місцевого суду;

7) організовує ведення в суді судової статистики та інформаційно-аналітичне забезпечення суддів з метою підвищення якості судочинства;

8) сприяє виконанню вимог щодо підвищення кваліфікації суддів місцевого суду;

9) вносить на розгляд зборів суду пропозиції щодо кількості та персонального складу слідчих суддів;

10) здійснює інші повноваження, визначені законом.

4.2. Керівник апарату суду відповідно до наданих повноважень:

1)      здійснює безпосереднє керівництво апаратом суду, забезпечує організацію роботи структурних підрозділів суду, працівників апарату суду, їх взаємодію у виконанні завдань, покладених на апарат суду;

2)      взаємодіє з Державною судовою адміністрацією України, відповідним територіальним управлінням Державної судової адміністрації України, органами суддівського самоврядування, Службою судової охорони, органами державної влади, органами місцевого (окружного) самоврядування, іншими установами, підприємствами й організаціями, засобами масової інформації з питань забезпечення діяльності суду;

3)      вживає заходів для забезпечення належних умов діяльності суду;

4)      забезпечує підготовку планів роботи суду для затвердження головою суду, а також здійснює контроль за виконанням запланованих заходів;

5)      координує здійснення організаційних заходів щодо підготовки зборів, оперативних нарад;

6)      інформує збори суддів про свою діяльність, забезпечує виконання рішень зборів суддів з питань внутрішньої діяльності суду;

7)      здійснює організаційне забезпечення ведення судової статистики, діловодства в суді, обліку та зберігання судових справ;

8) забезпечує функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (до початку її функціонування – автоматизованої системи документообігу суду), автоматизованого розподілу справ між суддями;

9)      здійснює організаційне забезпечення для належної роботи бібліотеки суду (за наявності);

10)    забезпечує розроблення й подання на затвердження в установленому порядку структури та штатного розпису апарату суду, його штатної чисельності;

11)    затверджує положення про структурні підрозділи і посадові інструкції працівників апарату суду;

12) здійснює контроль за дотриманням працівниками апарату суду посадових інструкцій, положень про структурні підрозділи апарату суду, положення про апарат суду, Правил внутрішнього службового розпорядку, Правил внутрішнього трудового розпорядку, Правил поведінки працівника суду, Загальних правил етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, правил техніки безпеки та вимог інших документів, які регламентують роботу суду;

13)    забезпечує реалізацію єдиної державної політики у сфері державної служби, є керівником державної служби в апараті суду;

14)    виконує функції роботодавця для працівників апарату суду, які не є державними службовцями;

15)    забезпечує підвищення кваліфікації державних службовців апарату суду, працівників патронатної служби, працівників, які виконують функції з обслуговування;

16)    здійснює контроль за дотриманням виконавської та службової дисципліни працівниками апарату суду;

17) заохочує працівників  апарату суду та накладає на них дисциплінарні стягнення;

18)    розглядає скарги на дії або бездіяльність державних службовців та інших працівників апарату суду;

19)    подає на затвердження в установленому порядку до центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби, або її відповідному територіальному органу, перелік посад працівників апарату суду, які виконують функції з обслуговування;

20) забезпечує своєчасне формування та надання Вищій кваліфікаційній комісії суддів України наявної в суді інформації щодо суддів, їх професійної діяльності для формування суддівського досьє;

21) визначає місце, строк відрядження, режим роботи в період службового відрядження працівників апарату суду й завдання до виконання;

22) подає спільно з виборним органом первинної профспілкової організації (за наявності) для затвердження загальними зборами (конференцією) державних службовців апарату суду Правила внутрішнього службового розпорядку апарату суду, розроблені на основі Типових правил внутрішнього службового розпорядку;

23) затверджує Положення про преміювання працівників апарату суду за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації (за наявності) на підставі Типового положення про преміювання;

24) встановлює надбавки, доплати та премії працівникам апарату суду, у тому чисті помічнику голови суду, помічникам суддів відповідно до Положення про преміювання відповідного суду;

25) затверджує Положення про порядок проходження у відповідному суді стажування осіб, які претендують на посаду помічника судді;

26) утворює дисциплінарну комісію з розгляду дисциплінарних справ стосовно державних службовців апарату суду;

27) здійснює інші повноваження керівника державної служби суду відповідно до Закону України "Про державну службу";

28) організовує та контролює своєчасне внесення до Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (до початку її функціонування – автоматизованої системи документообігу суду) відомостей про набрання судовим рішенням законної сили (у тому числі за результатами розгляду судом апеляційної чи касаційної інстанції), направлення таких відомостей до Єдиного державного реєстру судових рішень;

29) здійснює організаційні заходи щодо підтримання приміщення суду в стані, придатному для належного його функціонування, проведення капітального та поточного ремонтів, технічного оснащення приміщень, інформаційно-технічного забезпечення, створення безпечних і комфортних умов для суддів, працівників апарату суду та осіб, які перебувають у суді, а також заходи інженерно-технічного забезпечення з організації конвоювання та тримання в судах обвинувачених (підозрюваних) та з проведення процесуальної дії з учасниками кримінального провадження, щодо яких вжито заходів безпеки;

30) організовує облік, видачу, знищення посвідчень працівників апарату суду (державних службовців, працівників апарату суду, які займають посади патронатної служби, осіб, які виконують функції з обслуговування та робітників);

31) організовує контроль за обліком приєднаних до провадження речових доказів, що зберігаються не при справі, вживає заходів щодо обладнання спеціальних приміщень і сховищ для їх зберігання у відповідних умовах та стані;

32) виконує доручення голови суду, рішення зборів суддів щодо організаційного забезпечення діяльності суду;

33) виконує інші функції, пов'язані із забезпеченням діяльності суду.

4.3. Голова суду та керівник апарату зобов’язані

1) під час укладення трудового договору    роз'яснити працівникові суду    його права і обов'язки, поінформувати про умови праці та розмір заробітної плати;

2) належним чином організувати працю та забезпечити кожного працівника робочим місцем; створити для працівників здорові та безпечні умови праці;

3) забезпечувати працівників обчислювальною    та іншою технікою, необхідними для роботи матеріалами і приладдям;

4) затвердити  чітко  визначений  обсяг  службових повноважень  за посадою кожного працівника;

5) контролювати виконання працівниками вимог законодавства, правил внутрішнього трудового розпорядку, створювати умови для зацікавленості працівників у результатах особистої праці, застосовувати до порушників дисципліни заходи дисциплінарного впливу;

6) неухильно дотримуватись вимог чинного законодавства про працю, правил з охорони праці;

7) постійно  вдосконалювати     організацію роботи     суду,  забезпечувати підвищення кваліфікації та професійної майстерності працівників;створювати умови для ефективного використання робочого часу, підтримувати та розвивати ініціативу та активність працівників;

8) створювати умови для ефективного використання робочого часу, підтримувати та розвивати ініціативу та активність працівників;

9) забороняється приховувати факти та обставини, що становлять загрозу для життя, здоров'я і безпеки працівників.

 

  1. РОБОЧИЙ ЧАС І ЙОГО ВИКОРИСТАННЯ.

 

Робота у святкові, неробочі та вихідні дні компенсується у порядку, встановленому чинним законодавством України.

Для виконання невідкладної і непередбаченої роботи державні службовці зобов'язані за розпорядженням керівника з'являтися на службу у вихідні, святкові та неробочі дні, робота за які компенсується відповідно до чинного трудового законодавства України.

Крім того, облік робочого часу щодо суддів відображається за допомогою комп’ютерної програми "Д-3".

Для забезпечення контролю своєчасного виходу, прибуття на роботу відомості обліку робочого часу ведуться службою управління персоналом.

  1. ЧАС ВІДПОЧИНКУ
    • Відпустки суддів

6.1.1. Відповідно до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" суддям надається щорічна оплачувана відпустка тривалістю 30 робочих днів (42 календарні дні) з виплатою допомоги на оздоровлення у розмірі посадового окладу.

6.1.2. Суддям, які мають стаж роботи більше 10 років, надається додаткова оплачувана відпустка тривалістю 15 календарних днів.

 

6.2.1. Відповідно до Закону України "Про державну службу" державним службовцям надається щорічна відпустка тривалістю 30 календарних днів з виплатою допомоги для оздоровлення у розмірі, передбаченому законодавством.

6.2.2. Керівнику апарату суду та його заступнику надається щорічна основна оплачувана відпустка тривалістю 30 календарних днів, з виплатою грошової допомоги у розмірі середньомісячної заробітної плати.

6.2.3. Державним службовцям, які мають стаж державної служби понад п’ять років, надається додаткова відпустка тривалістю один календарний день. Починаючи з шостого року стажу державної служби ця відпустка збільшується на один календарний день за кожний наступний рік. Тривалість додаткової відпустки не може перевищувати 15 календарних днів. Додаткова відпустка, яка надається державним службовцям, належить до щорічних відпусток.

Порядок надання додаткових відпусток державним службовцям регулюється постановою Кабінету Міністрів України від 06.04.2016 № 270 «Про затвердження Порядку надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток».

6.2.4. Працівникам, які виконують функції з обслуговування, та робітникам надається щорічна відпустка терміном 24 календарні дні.

Працівникам, які виконують функції з обслуговування,  під час надання щорічної відпустки  надається матеріальна допомога для оздоровлення у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати працівника

6.2.5. Працівникам патронатної служби надається щорічна основна відпустка тривалістю 24 календарних дні та щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці, пов'язаної з роботою на персональному комп'ютері, терміном 4 календарні дні, які оплачується відповідно до чинного законодавства.

Працівникам патронатної служби надається матеріальна допомога для оздоровлення під час надання щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати працівника патронатної служби.

 

 

6.3.1. Працівникам суду надаються відпустки зі збереженням на цей період місця роботи (посади) і заробітної плати відповідно до чинного законодавства України.

Порядок надання щорічних оплачуваних та додаткових відпусток суддям визначений Законом України "Про судоустрій і статус суддів", а державним службовцям - Законами України "Про державну службу" та "Про відпустки".

Тривалість та порядок надання щорічних оплачуваних та додаткових відпусток іншим працівникам апарату суду визначений Законом України "Про відпустки".

6.3.2. Надання відпусток суддям оформлюється наказом голови суду, працівникам апарату суду - наказом керівника апарату суду.

6.3.3. Забороняється ненадання щорічних відпусток повної тривалості протягом двох років підряд.

6.3.4. Відкликання з щорічної основної та додаткової оплачуваних відпустки керівника апарату суду або його заступника здійснюється за рішенням керівника апарату, яке приймається у формі відповідного наказу.

Проект наказу про відкликання готується службою управління персоналом. У наказі зазначається невідкладне завдання, яке стало підставою для відкликання керівника апарату суду або його заступника.

Стосовно прийнятого рішення про відкликання та необхідності виконання невідкладного завдання, служба управління персоналом, повідомляє керівника апарату суду або його заступника з використанням засобів телефонного та електронного зв’язку, а також поштового зв’язку.

6.3.5. За рішенням керівника апарату суду, у зв’язку з виконанням невідкладного завдання працівник апарату суду може бути відкликаний із щорічної основної відпустки або додаткової відпустки за вислугу років. Частина невикористаної відпустки надається у будь-який інший час відповідного року чи приєднується до відпустки у наступному році.

6.3.6. Працівникам суду надаються оплачувані щорічні та додаткові відпустки відповідно до чинного законодавства, затвердженого графіка або за згодою сторін.

6.3.7. Черговість надання відпусток визначається графіками, які затверджуються керівництвом суду на кожен календарний рік не пізніше 05 грудня. Графіки складаються з урахуванням необхідності забезпечення нормальної діяльності суду та особистих інтересів працівників суду і можливості їх відпочинку. Графіки доводяться до відома всіх працівників суду.

6.3.8. Щорічна відпустка на вимогу працівника повинна бути перенесена на інший період у разі:

1) порушення власником або уповноваженим ним органом терміну письмового повідомлення працівника про час надання;

2) несвоєчасної виплати власником або уповноваженим ним органом заробітної плати працівнику за час щорічної відпустки.

Щорічна відпустка повинна бути перенесена на інший період або продовжена в разі:

1) тимчасової непрацездатності працівника, засвідченої у встановленому порядку;

2) виконання працівником державних або громадських обов'язків, якщо згідно з законодавством він підлягає звільненню на цей час від основної роботи із збереженням заробітної плати;

3) настання строку відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами;

4) збігу щорічної відпустки з відпусткою у зв'язку з навчанням.

Забороняється ненадання щорічних відпусток повної тривалості протягом двох років підряд.

6.3.9. За бажанням працівника суду у разі його звільнення (крім звільнення за порушення трудової дисципліни) йому може бути надано невикористану відпустку в році звільнення з подальшим звільненням. Датою звільнення в цьому разі є останній день відпустки.

При звільненні державного службовця йому виплачується грошова компенсація за всі невикористані ним дні додаткової відпустки.

6.3.10. За бажанням працівника частина щорічної відпустки замінюється грошовою компенсацією. При цьому тривалість наданої працівникові щорічної та додаткових відпусток не повинна бути менше ніж 24 календарних дні.

 

 

8.2. Працівникам апарату суду на яких накладено дисциплінарне стягнення не нараховується місячна (квартальна) премія, з місяця накладення такого стягнення, та до місяця зняття дисциплінарного стягнення, відповідно до Положення про преміювання.

8.3. Дисциплінарне провадження щодо суддів здійснюється відповідно до Закону України "Про судоустрій і статус суддів".

 

  1. ВИКОРИСТАННЯ ПРИМІЩЕННЯ СУДУ
    • Службові приміщення використовуються за функціональним призначенням. Відповідальність за використання приміщень покладається на керівництво суду.
    • Вхід у приміщення суду здійснюється у такому порядку:

-  для працівників суду - за службовими посвідченнями з 8 год. ранку;

- для фізичних осіб згідно з графіком роботи суду;

 

 

 

Х. ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

10.1. В суді прийом громадян здійснюється відповідно до вимог Закону України "Про звернення громадян", Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою КМУ від 14.04.1997 № 348. В приміщенні суду, а саме на дошці оголошень розміщений графік прийому громадян керівництвом суду.

ХІ. ПОРЯДОК ВИРІШЕННЯ ТРУДОВИХ СПОРІВ

 

 

 

 

Голова суду                                          /підпис/                                 Іван СІЛІЧ

 

Керівник апарату суду                      /підпис/                      Ірина СІМІНСЬКА

 

ПОГОДЖЕНО

 

Представник трудового колективу

Рожищенського районного суду

Волинської області                             /підпис/                               Ніна ВАЩУК

19 липня 2019 року

 

 

 

 

Зміни від 30 червня 2023

ПОГОДЖЕНО

Уповноважений представник трудового

колективу Рожищенського районного суду

Волинської області                                /підпис/                 Людмила ЗАВЕРУХА

 

30 червня 2023 року

 

 

Керівник апарату суду                                                            Ірина СІМІНСЬКА